İyi Fikir

TRT 1 Hafta İçi Her Gün - 09:30

Sıradan Değil, İyi Fikir!

Hayatın bütün renklerini TRT 1 ekranlarından evlerinize taşıyan İyi Fikir dopdolu İçeriği ile İzleyicilerin vazgeçilmezi oldu.

TRT1’i kadın kuşağında başarı ile temsil eden İyi Fikir 5. Sezonunda yeni dekoru, görsel tasarımları ve alanında uzman isimleriyle hafta içi her gün ekranda olacak.  4 sezondur hayatın içinden gerçek konu ve konukları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren İyi Fikir yeni sezonda sunucusu Ece Erken ile hem daha dinamik hem de daha geniş bir yelpaze ile izleyicilerini yeni güne hazırlıyor.

İyi Fikir’de her günün farklı konu ve konukları var. Pazartesi’den Cuma’ya pek çok konu ve uzman konuğa ev sahipliği yapan İyi Fikir, izleyicilerinin internet ve telefonla programa katılması ile aynı zamanda interaktif bir program olma özelliğini de taşıyor. SAĞLIK, PSİKOLOJİK SORUNLAR, DİNİ KONULAR, DENGELİ BESLENME – DİYET, YÖRESEL YEMEKLER, DÜNYA LEZZETLERİ, EMLAK,  MODA, SPOR, MAKYAJ, CİLT BAKIMI,  ÖZEL YETENEKLER, EL İŞİ, EKOLOJİK YAŞAM, FİTOTERAPİ ve daha pek çok konu,  İyi Fikir’de…