Özlem Denizmen'le Kadınca

STAR TV Pazar - 12:00

Özlem Denizmen, bu hafta ‘Yeni Başlangıçlar’konusunu tüm samimiyeti, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor. 

Metin Hara,‘Düşüncelerimiz hayatımızı yaratır’ diyor ve ‘gerginlikten sıyrılmak için ne yapmalı?’ sorusunu yanıtlıyor, yeni bir başlangıcın olmazsa olmazlarından ‘Sufi nefesi’ ekran karşısındaki izleyicilere gösteriyor. 

Prof. Dr. Bengi Semerci, ufak değişikliklerle hayatımızda büyük farklar yaratmamıza yardımcı olacak ipuçları veriyor. ‘Çocuklara nasıl hayır denilir, ergenlerle nasıl konuşulmalı’ konularına açıklık getiriyor. 

Osman Şirin, kızını kaybettikten sonra bisiklet sporu ile hayata yeniden bağlanıp, rekorlar kırdığı öyküsünü izleyicilerle paylaşıyor.

İki otizmli çcouğu olan Şule Gökırmak, bu konudaki mücadelesini ve yaptığı çalışmaları anlatıyor. Tohum Otizm Vakfı Başkan Yardımcısı Aylin Sezgin, stüdyoya gelerek kendisine sürpriz yapıyor. Stüdyoda duygusal anlar yaşanıyor. 

Denizmen, anaokulunda aldığı yangın eğitimi sayesinde ailesini soba zehirlenmesiden kurtaran 6 yaşındaki Canay Babaoğlu ile Future Live aracılığıyla sohbet ediyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.