YAYIN AKIŞI

ATV Yayın Akışı
SHOW TV Yayın Akışı
STAR TV Yayın Akışı
TRT 1 Yayın Akışı
KANAL D Yayın Akışı
TV 8 Yayın Akışı
FOX TV Yayın Akışı
KANAL 7 Yayın Akışı
ATV
  • 06:00 Kertenkele
  • 08:00 Kahvaltı Haberleri
  • 10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • 13:00 atv Gün Ortası
  • 14:00 Beni Bırakma
  • 15:10 Beni Bırakma
  • 16:20 Esra Erol'da
  • 19:00 atv Ana Haber
  • 20:00 Galaksinin Koruyucuları
  • 22:30 X-Men Başlangıç: Wolverine
  • 00:40 Kocaman Ailem
  • 03:05 X-Men Başlangıç: Wolverine
  • 04:45 Galaksinin Koruyucuları Yayında
SHOW TV
  • 07:30 Çocuktan Al Haberi
  • 09:00 Zahide Yetiş'le
  • 12:00 Pelin Karahan'la Nefis Tarifler
  • 13:00 Gelin Evi
  • 15:30 Yeni Gelin
  • 18:45 Show Ana Haber
  • 20:00 Prof. Dr. Mustafa Karataş İle İftar Vakti
  • 20:45 Güldür Güldür Show
  • 23:15 Çukur
  • 01:45 Prof. Dr. Mustafa Karataş İle Sahur Vakti
  • 03:45 Gelin Evi
  • 05:30 Gülümse Yeter Yayında
STAR TV
  • 07:00 Fazilet Hanım ve Kızları
  • 09:30 Kiralık Aşk
  • 15:30 En Güzel Bölüm
  • 15:45 Ufak Tefek Cinayetler
  • 18:45 Star Haber
  • 20:00 Celal ile Ceren
  • 22:30 Ufak Tefek Cinayetler
  • 23:45 Celal ile Ceren
  • 01:45 Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
  • 03:30 Öyle Ya Da Böyle
  • 05:00 Güzel Köylü Yayında
TRT 1
  • 06:25 İyilik Kulübü Yayında
  • 07:00 Ailem, Odam ve Ben
  • 08:15 Yeşil Deniz
  • 10:55 Kalk Gidelim
  • 14:00 Kupa Günlüğü
  • 15:00 FIFA 2018 Dünya Kupası Portekiz-Fas
  • 16:00 FIFA 2018 Dünya Kupası Portekiz-Fas
  • 17:00 Kupa Saati
  • 18:00 FIFA 2018 Dünya Kupası Uruguay-Suudi Arabistan
  • 19:00 FIFA 2018 Dünya Kupası Uruguay-Suudi Arabistan
  • 20:00 Ana Haber
  • 21:00 FIFA 2018 Dünya Kupası İran-İspanya
  • 22:00 FIFA 2018 Dünya Kupası İran-İspanya
  • 23:00 FIFA 2018 Dünya Kupası Portekiz-Fas
  • 01:00 Yeşil Deniz
  • 03:15 Ailem, Odam ve Ben
  • 04:15 Kalk Gidelim
KANAL D
  • 07:00 Yabancı Damat
  • 09:45 Aşk-ı Memnu
  • 12:45 Gelinim Mutfakta
  • 15:00 Magazin D Yaz
  • 16:30 Arka Sokaklar
  • 19:00 Buket Aydın'la Kanal D Haber
  • 20:00 Hayati ve Diğerleri
  • 23:15 Yahşi Batı
  • 01:30 Galip Derviş
  • 02:30 Hayati ve Diğerleri
  • 04:15 Tatlı İntikam Yayında
TV 8
  • 06:15 Oynat Bakalım Yayında
  • 07:00 Günaydın Doktor
  • 08:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
  • 10:00 Gel Konuşalım
  • 13:15 Survivor Panorama
  • 15:45 Yemekteyiz
  • 20:00 Survivor 2018
  • 00:15 Buyur Bi'de Burdan Bak
  • 02:30 Yemekteyiz
  • 04:30 Gel Konuşalım
FOX TV
  • 08:00 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
  • 10:45 Kadın
  • 12:45 Sizi Böyle Alalım
  • 13:45 Bizim Hikaye
  • 16:15 Şevkat Yerimdar
  • 19:00 Fatih Portakal ile Ana Haber
  • 20:00 Kadın
  • 23:15 Milyonluk Resim
  • 01:00 Aşk Yeniden
  • 01:45 Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri
  • 03:45 İnadına Aşk
  • 04:45 Kadın Yayında
KANAL 7
  • 06:30 Kanal 7'de Sabah Yayında
  • 08:00 İnatçı
  • 09:15 Sil Baştan (Kill Me Heal Me)
  • 10:30 Kördüğüm
  • 12:30 Sev Yeter
  • 14:00 Hz. Yusuf
  • 16:10 Kördüğüm
  • 18:00 Kanal 7 Haber Saati
  • 19:00 Sil Baştan (Kill Me Heal Me)
  • 20:15 Sev Yeter
  • 22:15 Hz. Yusuf
  • 00:15 Korkusuz Korkak