GÜNÜN DİZİLERİ

Çukur Fragman

Çukur

SHOW TV 20:00

FRAGMAN

Söz Fragman

Söz

STAR TV 20:00

FRAGMAN

Siyah Beyaz Aşk Fragman

Siyah Beyaz Aşk

KANAL D 20:00

FRAGMAN

Yasak Elma Fragman

Yasak Elma

FOX TV 20:00

FRAGMAN

TV'DE NE VAR?

ATV Yayın Akışı

Beni Bırakma

-1% Tamamlandı

dizi

SHOW TV Yayın Akışı

Kalp Atışı

-1% Tamamlandı

dizi

STAR TV Yayın Akışı

Kara Sevda

-1% Tamamlandı

dizi

TRT 1 Yayın Akışı

Ömür Dediğin

-1% Tamamlandı

.

YAYIN AKIŞI

  • ATV Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 06:15 Beni Bırakma
  • 07:30 atv'de Hafta Sonu
  • 10:00 Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet
  • 11:15 Dizi TV
  • 12:35 Kanatsız Kuşlar
  • 15:30 Sen Anlat Karadeniz
  • 19:00 Hafta Sonu atv Ana Haber
  • 20:00 Cennet'in Gözyaşları
  • 00:20 Onun Hakkında Her Şey
  • 02:00 Kanatsız Kuşlar
  • 04:10 Onun Hakkında Her Şey
  • 05:35 Beni BırakmaYayında
  • SHOW TV Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 06:15 Güldüy Güldüy Show Çocuk
  • 08:15 Kendine İyi Bak
  • 10:00 Pazar Sürprizi
  • 13:00 Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu
  • 14:00 Servet
  • 17:00 Çocuktan Al Haberi
  • 18:45 Hafta Sonu Ana Haber
  • 20:00 Tehlikeli Karım
  • 23:45 Çarpışma Noktası
  • 01:45 Yabancı Sinema
  • 03:45
  • 05:00 Kalp AtışıYayında
  • STAR TV Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 06:00 Öyle Ya Da Böyle
  • 08:00 Mesut Yar Sunar
  • 10:15 Özlem Denizmen'le Kadınca
  • 12:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk
  • 13:15 Avlu
  • 16:00 Ufak Tefek Cinayetler
  • 19:00 Star Haber
  • 20:00 Jet Sosyete
  • 23:15 Hayatın Anlamı
  • 01:15 Hayatın Anlamı
  • 02:45 Gergedan Mevsimi
  • 04:15 Türk Müziği
  • 05:15 Kara SevdaYayında
  • TRT 1 Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 09:15 1'de Bugün
  • 09:25 Shane
  • 11:50 Enine Boyuna
  • 13:00 Kalk Gidelim
  • 16:15 Misafirim Var
  • 17:45 Ailem, Odam ve Ben
  • 18:55 Hava Durumu
  • 19:00 Ana Haber
  • 20:00 Aslan Ailem
  • 00:00 1 Gün Kala
  • 00:45 Shane
  • 02:50 Kalk Gidelim
  • 05:25 Ömür DediğinYayında
  • KANAL D Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 06:30 Kanal D Çocuk Kulübü
  • 07:00 Ver Elini Aşk
  • 13:00 Şule ile Vitrindekiler
  • 14:00 Sahrap'la Anadolu Lezzetleri
  • 15:00 Yerli Dizi
  • 16:15 Yerli Dizi
  • 18:45 Kanal D Haber Hafta Sonu
  • 20:00 Çocuklar Duymasın
  • 23:30 Yerli Dizi
  • 01:45 Yerli Dizi
  • 03:15 5n1k
  • 04:00 Kalbim Ege'de KaldıYayında
  • TV 8 Yayın Akışı 22 Nisan Pazar
  • 06:00 Arda'nın Mutfağı
  • 07:00 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
  • 08:45 Maşa ile Koca Ayı
  • 09:00 5'er Beşer
  • 09:30 Tatlı Dillim
  • 11:30 Arda ile Omuz Omuza
  • 12:30 Magazin 8
  • 16:15 Survivor Panorama Hafta Sonu
  • 20:00 Survivor 2018Yayında
  • FOX TV Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 08:30 İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu
  • 11:15 Kadın
  • 13:30 Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
  • 15:30 Bizim Hikaye
  • 19:00 Gülbin Tosun ile Ana Haber Hafta Sonu
  • 20:00 Savaşçı
  • 00:15 Yasak Elma
  • 02:45 Bir Mucize Olsun
  • 05:15 Adı: ZehraYayında
  • KANAL 7 Yayın Akışı 23 Nisan Pazartesi
  • 06:30 Kanal 7'de Sabah
  • 09:00
  • 10:30 Başkent Kulisi
  • 11:30 Kördüğüm
  • 13:00 Ah Kalbim
  • 15:15 Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum
  • 16:10 Kördüğüm
  • 18:00 Hafta Sonu Haberleri
  • 19:00 Hz. Yusuf
  • 21:00 Ah Kalbim
  • 22:50 Rowdy Rathore”
  • 00:30 ŞabaniyeYayında